Hlavná stránka
Význam planét
Domy horoskopu
Ascendent
Slnko v znameniach
Mesiac v znameniach
Merkúr v znameniach
Venuša v znameniach
Mars v znameniach
Tri kríže a štyri živly
Astrologický slovník
Lunárny kalendár 
  

Individuálne horoskopy

 


Znamenia zvieratníka
Charakter a vôľa
Práca a znamenia
Vzťahy medzi znameniami
Ako si ich získať
Ako sa s nimi rozísť
Erotický horoskopOsud v číslach
Cykly života
Osobnostné číslo
Číslo podľa dňa narodenia
Význam farieb
Geomantická veštba
Základy grafológie 
Aztécky horoskop
Keltský horoskop
Egyptský horoskop
Indiánsky horoskop

 


Ako objednať horoskop
Najčastejšie otázky

Náš team a kontakt

  

 
EROTICKÝ HOROSKOP
 
Zaujíma Vás, ako sa určité znamenia správajú v erotickej sfére? Na tomto mieste Vám ponúkame stručný erotický popis, i keď i tu je potrebné zopakovať, že tento popis zrejme nebude platiť na všetkých ľudí, ktorí sa narodili v určitom znamení. Narodili ste sa napríklad v znamení Váh. Čo však znamená "narodiť sa v určitom znamení zverokruhu"? Znamená to, že Slnko stálo v dátum Vášho narodenia v určitom znamení. Netreba však zabúdať na Váš Mesiac, Ascendent a ďalšie planéty a postavenie domov a ich vládcov v horoskope, ktorých analýzu môže určiť len Váš osobný horoskop.
 

BARAN - muž
Baran je dobrodruh i v erotickej oblasti. Je netrpezlivý, prudký a priamy. Berie si svoju partnerku tvrdo, bez okolkov a bez predohry - pokiaľ nepovažujete za predohru bozkávanie, ktoré má obvykle rád. Je náruživý, aktívny a často má bláznivé erotické nápady. Vzrušujú ho krátke sukne a priesvitné blúzky, avšak počítajte s tým, že vám ich môže roztrhať. O ženu rád bojuje - čím je nedosiahnuteľnejšia, tým je preňho vzrušujúcejšia. V sexe preberá iniciatívu a rád skúša niečo nové.

BARAN - žena
Je šéfkou a vládkyňou. Požaduje fantáziu a nápady, neznáša v sexe stereotyp. Rada sa miluje i pri svetle, pretože má vysoké sabavedomie. Od partnera očakáva kvalitu a neúnavnosť. Rada sa bozkáva a čo chce, povie bez okolkov. Je divoká a nemá rada polovičatosť. Je pre ňu dôležité, aby muž nemal zábrany. V sexe má rada priamosť, bez okolkov a rafinovanosti. Pre svojho partnera musí byť práve ona tým najdôležitejším v živote a má rada lichôtky. Jej erotogénnou zónou sú hlavne ústa.
 

BÝK - muž
Je neobyčajne zmyselný a má vynikajúce cítenie pre erotické napätie. Všetko čo vie, šikovne zahŕňa do erotickej hry. Najradšej ochutnáva svoje šťastie so všetkými pôžitkami - omamnou hudbou a červeným osvetlením, šampanským a lahodným jedlom. Nahé telo ho však oberá o všetku vnútornú rovnováhu a tak idepotom  všetko väčšinou rýchlo a mlčky. Muž-Býk obvykle nevzdychá, ani nešepká svojej partnerke oplzlé slová. K vedomiu prichádza, až keď nájde svoje uspokojenie.

BÝK - žena
Je zvodná a zdravo zmyselná. Vyžaruje erotiku a jej duša je nežná, jej myslenie je priamočiare a jedná podľa svojich citov. Keď miluje, tak bez akýchkoľvek predsudkov. Očakáva úplnú slasť. Má rada predohry, ale neuspokojí sa len s nimi - chce všetko až do konca. V milostnej hre nepozná obmedzenia a môže sa milovať všade. Inštinktívne dokáže vycítiť želania svojho partnera a splniť ich. Jej erotogénnymi zónami je najmä krk a šija.
 

BLÍŽENCI - muž
Láska, sex a erotika sú preňho vzrušujúce expedície do neznáma. Chce všetko vyskúšať. Jeho ruky a dotyky sú nebezpečné, pretože sú odrazu všade. Je majstrom predohry a pozná všetky stupne sladkého mučenia. Chce, aby sa jeho partnerka zvíjala pod jeho dotykmi. Ruky však obvykle používa viac, než ústa. Predohra býva obvykle dlhšia než samotný sex, pretože muž-Blíženec čaká až do poslednej chvíle, potom však ide všetko rýchlo.
.
BLÍŽENCI - žena
Nikdy ju celkom nespoznáte. Je rozporuplná a mení sa pred očami. A platí to i v erotike. Milovanie je u nej spontánne a neplánované a začína pikantným rozhovorom a dvojzmyselnými narážkami. Lichôtky na ňu neplatia. Má rada sexy prádlo, erotické hračky a nechýba jej predstavivosť. Samotný sex s ňou je neočakávaný a búrlivý. Väčšina žien - Blížencov sa nebráni ani experimentom či sexu s vlastným pohlavím. Jej erotogénnou zónou sú najmä prsty, ruky a plecia.
 

RAK - muž
Je trochu komplikovaný, ale veľmi vnímavý. Reaguje bezprostredne a citlivo a má bujnú fantáziu. Je zručný a vytrvalý a dokáže sa dotýkať v pravý čas tých pravých miest. Partnerka je v jeho očiach nadpozemskou bytosťou, preto nemá rád flirty a koketovanie. Milovanie s ním môže trvať celé hodiny, pretože muž-Rak sa neuspokojí iba s tým, že seba a partnerku privedie k rýchlemu orgazmu. Veľa žien ho považuje za príliš nežného, ale správny náznak alebo slovo z neho môžu urobiť divokého milenca.

RAK - žena
Žena-Rak potrebuje najskôr naladenie, vkusné okolie a náklonnosť. Rada ustupuje po prvých dotykoch, ale na druhej strane očakáva silné objatie, keď sa jej pohľad zastrie vzrušením. Väčšinou nie je aktívna, kým sa nedostane do varu. Je tak trochu ako obeť, pripravená na všetko. Avšak pohyby jej tela a výraz jej tváre prezrádzajú, že sa toho všetkého zúčastňuje dušou aj telom. Jej fantázia býva bezhraničná, potrebuje však viac času a pozornosti.
 

LEV - muž
Je sebavedomý, ale potrebuje správnu náladu. Milostný akt musí mať štýl a on pri ňom musí zostať na svojom "kráľovskom tróne". Od svojej partnerky očakáva, že mu splní všetko. Nechce však, aby bola iniciatívna, pretože by to urazilo jeho pýchu - chce, aby uhádla jeho myšlienky a želania. Je tým vzrušenejší, čím viac ho partnerka obdivuje. Má rád hry a scenáre, mení tempo a silu, rád ovláda partnerku. Lev je vždy pánom situácie - i v erotike.

LEV - žena
Je si istá svojimi prednosťami a sexualita je pre ňu prirodzeným naplnením. Väčšinou však stavia vysoké nároky i na partnera. Musí jej byť hoden. Chce sa stať poddanou toho najväčšieho a najlepšieho a jej sny a fantázie sú spravidla tiež zmesou neskrývanej, silnej erotiky a sebaobdivovania. Hra moci. Potrebuje byť zbožňovaná a uctievaná a jej partner musí mať fantáziu a iskru. Jej erotogénnou zónou je chrbát.
 

PANNA - muž
Navonok môže vyzerať ako prísny puritán, vovnútri však žije v erotických fantáziach. Môže sa stať, že sa na ženu i vrhne, ale nikdy neprekročí určité medze. V jadre je estétom, okolo neho musí byť všetko krásne a čisté, musí to mať atmosféru. Má rád hodne svetla a všetko temné a falošné mu je podozrivé. Pri sexe prežíva dokonalý zmyslový pôžitok so zmesou zbožňovania. Miluje parfém, ženskú vôňu, hladkú pokožku a dlhé vlasy.

PANNA - žena
O sexe obvykle nehovorí - erotická literatúra alebo dokonca porno sú pre ňu príliš drsné. O to intenzívnejšie však prežíva svoje erotické predstavy. Ak sa však jej partner približuje jej vysnenému ideálu, odhadzuje zábrany aj zdržanlivosť. Keď ju muž fascinuje, stráca svoju obvyklú opatrnosť a rozum a stáva sa úplne zraniteľnou a slepou. K milostnému aktu však potrebuje správnu atmosféru, potom sa však stáva labužníčkou - samozrejme len v náručí toho správneho muža.
 

VÁHY - muž
Jeho vystupovanie je elegantné a galantné a dokáže ženu očariť. Jeho erotické sny sú realistické, ale i umelecky aranžované. O ženu sa uchádza s veľkou vytrvalosťou, ale nebojuje o ňu. Samotný milostný akt preňho neznamená len telesné spojenie, ale obojstranné opojenie zmyslov a pôsobenie slasti. Dokáže majstrovsky použiť ruky i ústa a málokedy zabúda na uspokojenie partnerky. Pre niektoré ženy môže byť málo živočíšny, o to viac je však príťažlivý pre ženy, ktoré potrebujú pozornosť a ohľaduplnosť.

VÁHY - žena
Táto žena pôsobí citlivo, zraniteľne a prítulne ako zamatovo hebká mačka, i ona však vie vystrčiť pazúriky. Erotika pre ňu znamená zjemnenie a perfektnosť pôvodne všedného aktu zvierat. Veľkú dôležitosť prikladá príprave a úvodu udalosti. Žiadny rýchlosex, ale pomalé a krásne milovanie. Veľmi dôležitá je pre ňu predohra. Vie, čo zapôsobí na partnera, i to, z ktorého uhla vyzerá najlepšie. Rada sa svojho partnera dotýka a hýčka ho.
 

ŠKORPIÓN - muž
Je tým najzmyselnejším zo všetkých znamení a neexistuje extrém, ktorý by nechcel preskúmať. Dokáže vystopovať najtajnejšie želania svojej partnerky, dostať sa až na samé dno jej duše. Ovšem práve v súvislosti s láskou a erotikou je neobyčajne vnímavý. Jeho približovanie je však bezprostredné, ženu si vyberie a chce ju mať - skoro urážlivo priamo. Jeho predohra je krátka a prudká. Nepotrebuje žiadne zvláštne naladenie ani atmosféru.

ŠKORPIÓN - žena
Je ženou, sľubujúcou všetky blaženosti. Jej gestá, chôdza, smiech, to všetko je sexy. Niekedy rada vyzerá krehko alebo chladne; ťažko však dokáže skryť svoj temperament. Láska a sex je pre ňu možná kedykoľvek a kdekoľvek - s tým pravým. Nepotrebuje žiadne experimentovanie ani rafinovanosť, ale poriadny, skvelý sex. Flirt je síce jej vášňou, ale necení si náhodné známosti a nenechá sa ľahko dobyť - a už vôbec nie, ak je zadaná. 
 

STRELEC - muž
Tak ako v živote, i v láske speje k nekonvenčnosti a extravagancii, má rád nové a nevyskúšané veci. Erotiku má rád v tú najnemožnejšiu dobu a na tom najneskutočnejšom mieste. Rád experimentuje a obvykle neostáva s jedinou ženou. Ak je však zamilovaný, dokáže ženu priam zahrnúť kvetmi a darčekmi a vie sa úplne zruinovať, kým ju nedostane. Komplimenty obvykle neskladá. Hovorí, čo si myslí. Ak žene povie, že je krásna, tak to tak skutočne cíti.

STRELEC - žena
Strelkyňa je ako elixír pre muža, ktorý má dostatok fantázie a nápaditosti, aby dokázal jej život urobiť vzrušujúcim. Má rada hodne nežnosti, rada sa nechá hladiť a bozkávať. Obzvlášť vtedy, keď s tým vôbec nepočítala. Keď je však už dostatočne vzrušená, nie sú nežnosti ani ohľaduplnosť namieste. Avšak najhoršia je pre ňu rutina a nudný milenec. Má rada všetko nové, vzrušujúce, nečakané a rada improvizuje. Jej erotogénnou zónou sú stehná a zadoček.
 

KOZOROŽEC - muž
Pôsobí rezervovane, dokonca chladne. Nie je to však preto, že by bol taký i v erotickej oblasti, i keď aj tam sa občas tak chová. Jeho problém spočíva v tom, že sa snaží  dokonale kontrolovať vždy a všade -  väčšinou i v posteli. V láske dáva prednosť pozíciám, ktoré mu umožňujú určovať dianie a tempo a rád ovláda pri sexe i svoju partnerku. Obvykle nie je nežný, je však šikovný a vytrvalý. Svoju sexuálnu aktivitu si plánuje rovnako, ako svoj život a sex je preňho rituál, pomocou ktorého môže uvoľniť vnútorné napätie.

KOZOROŽEC - žena
Pre túto ženu existuje len jediný spôsob, ako sa môže úplne odviazať - jej fantázia. Netvári sa vyzývavo ani agresívne, skôr zdržanlivo a placho. Ak sa nechá pobozkať, ešte zďaleka to neznamená, že ste vyhrali. Od muža očakáva prvý krok, potom však obvykle berie iniciatívu do svojich rúk. Na predohru si nijak extra nepotrpí. Sex je pre ňu udalosť, nie hra. Potrebuje však cítiť a vedieť, že partner si ju váži a že preňho nie je len objektom k uspokojeniu jeho túžby.
 

VODNÁR - muž
Pozná všetky triky, ako roztopiť i tú najľadovejšiu kráľovnú a dokáže vzbudiť v svojom i partnerkinom tele všetky stupne rozkoše. Jeho cieľom nie je len telesné spojenie, to by bolo preňho príliš málo. Dokáže urobiť z erotiky hru, ktorá trvá celé hodiny. Najskôr obvykle načúva slovám partnerky, prebúdza jej zmysly bez jediného dotyku. Až neskôr príde na radu telo. Rozumie umeniu stupňovania vášne ako žiadny iný muž a je vrcholom blaha pre ženy, ktoré majú radi pomalý, zmyslový sex a ktoré sa nebránia experimentom.

VODNÁR - žena
Môže sa trochu obávať sexuality, pretože sex znamená oddať sa druhému a táto žena nechce stratiť samu seba a uviaznuť v závislosti na niekom inom. O to väčšie sú však jej erotické sny a fantázie. Zvádza a vzrušuje, ukazuje svoje pôvaby, ale ak veci prekročia medze, stahne sa. Keď sa však pre muža rozhodne, prepadá ho bez prestania a priam s divokou nežnosťou a chce s ním všetko vyskúšať. Nebráni sa žiadnemu experimentu a v láske patrí medzi najaktívnejšie ženy.
 

RYBY - muž
Jeho predstavivosť stále mení scénu a priebeh a je silne závislá na jeho momentálnom rozpoložení. Nemá ctižiadosť hrať veľkého zvodcu a dobyvateľa, radšej sa necháva zviesť. Ak sa pokúša o kontakt a zistí, že mu žena neopätuje pozornosť, vzdáva sa. Nehľadá čistotu - naopak - priťahujú ho skôr ženy s temnou minulosťou. Má rád silné a dominantné ženy a trochu perverzný sex. Niektorí  muži - Ryby obľubujú i sex s nádychom sadomasochizmu.

RYBY - žena
Patrí k najsilnejším ženám, hoci na prvý pohľad pôsobí ako tá najbezmocnejšia. Vábi svojimi pôvabmi, ale zároveň ich skrýva a drží partnera na uzde tak dlho, kým nie je do nej zamilovaný. V erotike je plachým dievčatkom a zároveň nenásytným vampom. Sex pre ňu znamená odovzdanie sa a rada sa nechá viesť. Či je partner nežný alebo vášnivý, vyjde mu v ústrety. Je majsterkou hry a pre partnera dokáže byť takou, akú ju  chce mať. Vidieť vzrušenie a radosť partnera je pre ňu najväčším zadosťučinením. 
Túto doménu prevádzkuje WildWeb - všetky práva vyhradené 
Copyright (c) 1999-2015  WildWeb