Vyberte si ten správny holiaci strojček

Výber správneho holiaceho strojčeka môže byť hotová astrológia ! V prvom rade si musíte zadať otážku či vám holenie pomocou elektrického pomocníka vyhovuje alebo, či radšej nesiahnete po tzv. “žiletke” alebo tiež manuálnom holiacom strojčeku.

holiaci-strojcek-pre-muzov

Dôvodov prečo využívať elektricky strojček na holenie je mnoho avšak tým najdôležitejším azda zostáva práve čas, ktorý vďaka pohodlnému a rýchlemu oholeniu šetríte. Na druhej strane ak potrebujete byť “hladký ako bábätko,” či už z pracovných alebo iných dôvodov môže sa vám viac hodiť práve manuálny holiaci strojček ako je napríklad značka Gillette . Práve Gillette patrí k popredným výrobcom “žiletiek” už niekoľko desiatok rokov .  V  tomto článku sa však budeme venovať výbere správneho elektrického holiaceho strojčeka pre mužov a možno vám v tomto predvianočnom období aj pomôžeme .

Pri výbere správneho produktu na holenie je dôležité siahať po overených predajcoch / značkách . Medzi tieto značky patria napríklad Panasonic, Braun, Remington alebo najviac populárny Philips.  Je už na vás, ktorého výrobcu si vyberiete ale pravidlom ostáva, že na tomto produkte by ste rozhodne šetriť nemali. A tak siahnite radšej hlbšie do kapsy a uvidíte, že sa vám to v budúcnosti určite vyplatí. Predsa je lepšie zaplatiť raz a poriadne ako platiť každý rok znova a znova v konečnom dôsledku vás to výjde oveľa drahšie.

Aká je ideálna cena holiaceho strojčeka?

Tak to je samozrejme otázka, ktorá nemá presne stanovenú odpoveď je však určitá cenová hranica pod ktorú vám rozhodne ísť nedoporučujeme a tou je suma 50 EUR práve od tejto sumy si môžete začať byť viac istý svojim strojčekom na holenie . Tiež nakupujete iba u overených a značkových predajcov a nie u kadekoho na trhovisku. Áno je to tak aj holiace strojček sa falšujú 🙂

Na každý strojček máte samozrejme 2 ročnú záruku tak ako pri každej elektronike s tým, že ju môžete pri nákupe cez internet do 14 dní vrátiť a to bez udania akékoľvek dôvodu.  Odporúčame nakupovať u predajcov ako je tpd.sk alebo hej.sk , ide o veľké spoločnosti, ktoré sa o svojich zákaznikov dobre starajú.

Aký tip holiaceho strojčeka si vybrať?

To už je téma na osobitný článok, ktorý si určite pre vás pripravíme. Existujú však 2 základne typy strojčekov a to planžetový a rotačný aký je medzi nimi rozdiel a ktorý je ten ideálny pre vás si povieme v nasledujúcom článku. Nemôžme vám prezdradiť všetko naraz .

Záver.

Dúfam, že ste si týchto zopár rád vzali k srdcu a váš vytúžený produkt sa vám bude kupovať o niečo ľahšie. Akékoľvek nápady, otázky alebo domienky zanechajte v diskusií pod článkom.